Asenhajmer 2022 Elbląg Hale Stalowe

menu

Lindab
Astronet
certyfikaty
Asenhajmer - lokalny partner
galeriaLindabLindabLindabLindab
download

nowości
asenhajmer nowości
Parkingi wielopoziomowe


asenhajmer nowości
Astron Budynki z naturalnym doświetleniem - przemysł


Lindab


Współpracując z firmą Lindab Buildings współpracujesz z europejskim liderem w dziedzinie konstrukcji stalowych z przeznaczeniem na budynki użyteczności publicznej i przemysłowej (zakłady produkcyjne, fabryki, magazyny, salony wystawowe, pracownie, punkty sprzedaży detalicznej, supermarkety, zamknięte korty tenisowe, ośrodki sportowe, hangary, biurowce, budynki wielofunkcyjne).

Początkowo liderem w dziedzinie hal stalowych o przeznaczeniu przemysłowym, handlowym, komercyjnym oraz dla potrzeb obiektów sportowych, produkującym od 12 do 14 indywidualnie przygotowanych hal stalowych dziennie w swoich trzech fabrykach (od września 1995r. z dodatkowym zakładem produkcyjnym w Prerov, w Republice Czeskiej), z którym podjęliśmy współpracę była firma ASTRON. Astron jest wiodącym producentem prefabrykowanych obiektów w konstrukcji stalowej dla celów przemysłowych i komercyjnych. Dostarcza kompletne obiekty i hale składające się z konstrukcji stalowych, systemowych obudów dachowych i ściennych, a także wszelkich niezbędnych akcesoriów jak drzwi czy klapy dymowe. Znajdują one zastosowanie jako hale przemysłowe (magazynowe, logistyczne, produkcyjne) i centra komercyjne ( handlowe) czy wielopiętrowe budynki biurowe. Firma Astron z obrotem rocznym rzędu 115M EUR zatrudnia 650 pracowników w Europie i posiada oddziały m.in. w Luksemburgu, Czechach, Niemczech , Francji, Polsce i Rosji.

Firma ma swoją siedzibę w Luksemburgu, w samym sercu Europy, a z powierzchnią produkcyjną wynoszącą 24000m2 jest jednym z najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw w tej dziedzinie. Wykorzystuje nowoczesne roboty i maszyny sterowane numerycznie za pomocą komputerów.

W 2005 roku Astron Buildings SA połączyła swoje siły z Lindab AB, wchodząc tym samym w skład szwedzkiej grupy Lindab i działając jako LINDAB-ASTRON Sp.zo.o.

W chwili obecnej Astron to nazwa produktów sprzedawanych w zakresie działalności Systemów Budownictwa Grupy Lindab i od 11.10.2011 firma Lindab - Astron Sp.zo.o. zmieniła nazwę na Lindab Buildings Sp.zo.o.

 Opis systemu PL (.pdf 11Mb)
 Upraszczamy budownictwo PL (.pdf 7Mb)
 referencje - Budynki Astron PL (.pdf 18Mb)

 Lindab Astron Product Specifications ENG (.pdf 10Mb)
 Lindab Astron We Simplify Construction ENG (.pdf 6Mb)
 Astron Lindab Building references ENG (.pdf 18Mb)

Astron | dotacje | galeria | referencje | kontakt | profil firmy | newsletter Astron